Vítkovice
9:1(3:0,4:0,2:1)
ne 20. 10. 2024 17:00 @ SH Sareza Ostrava, ČEZ Extraliga, 3. kolo

Soupeř potvrdil roli favorita a z Ostravy tak ženy body nevezou.

Proti zkušenému soupeři se silným kádrem se postavil A-tým žen v neděli. Ženy dlouho držely vyrovnaný stav utkání, pak se ale soupeř rozstřílel. Židenice bohužel nedokázaly své šance proměnit v branky a tak podlehly jasným poměrem.

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 9:1
Branky: 9. a 46. Gajdošová, 13. Drzymala, 18. Rybičková, 22. Beránková, 28. Sikorová, 36. a 39. Jessica Kabelková 44. Seevaldová - 48. Zavadilová
Vyloučení: 0-1; Využití: 0:0
Zásahy brankářů:
Viktorie Karasová 12 - Anna Kratochvílová 18

V neděli se odehrála dohrávka 3. kola ČEZ Extraligy mezi Židenicemi a Vítkovicemi. Po mnoha změnách vstoupil A-tým do zápasu odhodlaný a polovinu první třetiny nedovolil soupeři skórovat. Poté se Vítkovicím podařilo proměnit v gól  nához před bránu, který tečovala vítkovická Gajdošová a dokázala tak zmást jinak dobře chytající Kratochvílovou.

Židenicím se povedlo překazit několik šancí soupeře a dokonce párkrát vyrazit do protiútoku. Po první části prohrávaly 0:3.

Ve druhém dějství se soupeři zadařilo nejvíce a dokázal Židenice na svých chybách nachytat. Vítkovice ve druhé třetině přidaly další čtyři góly.

Závěrečné dějství bylo v podání brněnského týmu opět o něco lepší a dokonce se mu podařilo proměnit také jednu se svých šancí. Ze středu hřiště natáhla na střelu Kateřina Zavadilová a svoji trefu uklidila úspěšně do brány. To však výsledek utkání příliš neovlivnilo a v Ostravě ženy padly poměrem 1:9.

Další těžká zkouška čeká Židenice v den státního svátku, a to v pondělí 28. října. V tento den vyjíždí A-tým do Prahy, kde se utká s chodovskými Lvicemi. Nezapomeňte použít slevové kódy a podpořit tak A-tým online u obrazovek.

Sledujte židenické zápasy na platformě ceskyflorbal.tv. Využijte naší slevu 10 % na roční předplatné nebo 50 % na první měsíční předplatné. Po kliknutí na odkaz s vybranou slevou zadejte do možnosti „Mám voucher“ vybraný kód ROK10 nebo START50.