Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 101 až 110 z celkem 205 článků.

První prvoligové derby ovládly Židenice!

Hned ve třetím kole nové sezóny čekalo na Židenice první brněnské derby s FBŠ Hummel Hattrick Brno. Oba celky jsou nováčky v 1. lize žen. Zatímco Židenice se po loňské nepovedené sezóně smiřují se ztrátou extraligové příslušnosti, Hattrick si loni vybojoval postup. Hned v premiérové sezoně ženské složky týmu ovládly židenické soupeřky dominantním výkonem 2. ligu žen. V zápase, kterému přihlíželo 142 diváků, byla vidět rivalita obou celků. Po nervózní první třetině ale Židenice potvrdily roli favorita a ovládly utkání 7:3. V zápase se blýskla třemi góly Zuzana Žampachová.

PREVIEW | Ženy začnou prvoligovou sezonu venku

První liga má o víkendu na programu úvodní kola. Ženy si budou muset zvyknout na nový formát, hrát totiž budou co druhý víkend a to v sobotu i neděli. V rámci úvodního víkendu Dračice čeká výjezd do Jihlavy a Hradce Králové.

Židenice po 15 letech v 1. lize žen. Ambice týmu jsou vysoké!

Opuštění Extraligy žen stále mrzí, už ale není čas se nad tím znovu pozastavovat. Je potřeba se připravit na nové výzvy, zápasy v 1. lize a pokusit se o návrat do nejvyšší soutěže. Tým zůstává bez zásadnějších změn a pilně se připravuje na nadcházející ročník. Mladý celek prověří tradiční turnaj Czech Open a Pohár ČF.

Ženy mají nůž na krku! Po víkendu prohrávají 1:3

Dračice zatím nenaplňují papírové předpoklady. Hráčky Bulldogs Brno potvrzují zlepšení dosavadní formy a v sérii se po víkendu ujaly vedení 3:1. Židenické ženy nezvládly tlak venkovního prostředí a ani v jednom zápase nedokázaly držet krok. V sobotním utkání vzdorovaly pouze v poslední třetině a to už bylo o výsledku takřka rozhodnuto. Bohužel v dalším utkání byl na hřišti pouze tým Bulldogs a už po první třetině bylo vlastně rozhodnuto. Dračice prohrály o víkendu 3:6 a 2:16 a stojí na hraně propasti, znamenající pád do 1. ligy.

Po dvou zápasech je série s Bulldogs Brno vyrovnaná

O víkendu se rozjelo druhé kolo play-down Extraligy žen. V něm proti sobě bojují oba brněnské celky a jeden z nich po této sérii nejvyšší soutěž opustí. V sobotním klání se podařilo zvítězit Židenicím, v neděli první bod získalo Bulldogs Brno. Série se tak na půdu soupeřek přesune za stavu 1:1.