Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 171 až 180 z celkem 205 článků.

Úvod play-off ženám nevyšel, Tatran vede v sérii 2:0

V loňském roce se Extraliga žen přerušila po dvou úvodních zápasech čtvrtfinále, ve kterých Dračice na pražské půdě vybojovaly nadějné vedení 2:0 v sérii s tehdejšími Ivanti Tigers. Letošní start vyřazovací fáze tak úspěšný nebyl, po úvodních zápasech totiž v sérii ztrácí. V sobotním i nedělním utkání Dračice inkasovaly pouze tři branky, nicméně ani jednou se z vítězství neradovaly. Nejprve nezvládly dotáhnout náskok Tatranu a prohrály 1:3 a následně v neděli ztratily vedení v závěrečné části a prohrály těsně 2:3. O víkendu tak budou chtít sérii zdramatizovat.

PREVIEW: Play-off Extraligy je tady!

Začíná play-off Extraligy žen! Židenice chtějí navázat na loňský úspěšný začátek vyřazovací části proti pražským Tigers, se kterými po venkovních utkáních vedly 2:0. V cestě jim bude stát Tatran Střešovice, se kterým se poperou o postup do semifinále.

ANKETA| Kdo se stane nejlepší hráčkou března?

Dračice zvládly dokončit hlavní úkol, kterým bylo postoupit do play-off. Velkou měrou k tomu přispěla trojice Eva Nečasová, Lucie Romančáková a Kamila Pravcová, která se nyní uchází o ocenění nejlepší hráčka měsíce. Komu dáte hlas?

Jičín udělil Židenicím lekci z produktivity a z Brna si odvezl všechny body

Zápas 20. kola mezi Židenicemi a Jičínem měl na papíře jasného favorita. Jak už to ale ve sportu bývá, ne vždy se papírově předpoklady vyplní. Domácím nevyšla zejména 10. minuta, ve které dostali dvě branky, a náskok Jičína už nedohnali. Hosté si tak z Brna odvezli cenné 3 body a nadále mohou pomýšlet nad postupem do play-off.

Víkend s pražskými týmy ženám nevyšel

Půda hlavního města Prahy židenickým Dračicím nesvědčí. Ze čtyř výjezdů v této sezóně se jim nepodařilo dovézt do Brna ani jedno vítězství. Nejblíže tomu byly Židenice právě tento víkend, jenže ani vedení o dvě branky 4 minuty před koncem základní části 3 body nepřineslo. Dračice nakonec podlehly Panthers Praha 6:7 po nájezdech. V neděli do Brna zavítal aktuálně třetí celek tabulky FAT PIPE FLORBAL CHODOV, který bohužel potvrdil papírové předpoklady a vyhrál poměrem vysoko 6:1.