Související zápasy

Florbal Židenice

Dorostenky zlepšují výkony turnaj od turnaje

Dorostenky se vydaly o víkendu na další výjezd. Ve Znojmě si zahrály dva zápasy. Nejdříve poměřily síly s FBC Dragons a poté předvedly zlepšený výkon proti FBŠ Hummel Hattrick Brno.

Sedmičlenná posádka s dvěma brankářkami svedli nejdříve souboj se soupeřem Židenicím rovným a na podobné fyzické i technické úrovni. Zápas byl co se týče na počet vstřelených gólů hodně chudý. Do vedení se díky Nele Horákové dostaly Židenice už v první části, avšak to bylo bohužel všechno, co dokázaly holky proměnit. Ve druhé třetině přišel vyrovnávací gól od soupeře a ve třetí třetině se tak hrálo o to, kdo urve vítězství v zápase na svoji stranu. Šťastnější byl soupeř, který hned v úvodu třetí třetiny skóroval. Židenice se snažily a chtěly ještě dorovnat. Po oddechovém čase svého soupeře tlačily avšak marně. Ani po timeoutu soupeře se nic nezměnilo a tak zápas skončil těsnou prohrou s minimem vstřelených branek na obou stranách.

V dalším zápase si dorostenky vedly o dost lépe než v předchozím vzájemném, který sehrály ve Zlíně. Soupeř sice nenechal opět židenickým nic zadarmo a všechny pokusy o gól zneškodnil, avšak i obrana Židenic se zlepšila a o polovinu míň pokusů prošlo do brány oproti minulému klání. V první třetině soupeř vstřelil první gól a dál Židenice bránily každou další snahu soupeře o navýšení. Ve druhé třetině soupeř odskočil o další dva góly a vytvořil si tako pohodlné tříbrankové vedení a do konce zápasu přidal ještě další. Zápas tak skončil jasným rozdílem 4:0 ve prospěch soupeře.