Zobrazeno 51 až 60 z celkem 88 článků.

Stále věřím v umístění v TOP 5, říká nejlepší hráčka ledna Eva Urbášková

Anketu o nejlepší hráčku měsíce ledna ovládla útočnice Eva Urbášková, která na Instagramu získala nejvyšší počet hlasů. Po restartu Extraligy se jí zatím daří, ve 4 zápasech zaznamenala 4 body (3+1) a s celkově 9 body zatím vládne týmové produktivitě. V rozhovoru se například dozvíte, jak vnímá nový realizační tým, co kádru chybí k lepšímu umístění v tabulce a jak si zvykla na Extraligu.

ANKETA| Hlasujte o nejlepší hráčku měsíce ledna!

Restart Extraligy žen je v plném proudu. Židenice zatím ve 4 zápasech po obnovení soutěže vybojovaly pouze 3 body, přesto se mohly spolehnout na několik svých opor. Kdo se stane nejlepší hráčkou měsíce ledna? Rozhodnout o tom můžete vy na našem Instagramu!

Z druhého hracího víkendu po restartu Extraligy bereme pouze bod

V posledním lednovém víkendu pokračovala Extraliga žen. Dračice v sobotu cestovaly do Čajkarény, aby změřily síly s domácím týmem FBS Olomouc. V tomto zápase základní hrací doba vítěze neurčila, a tak muselo rozhodnout prodloužení. Extra bod zajistila domácím Barvíková. V neděli zavítala do Brna neporažená děvčata z Ostravy, což se nezměnilo ani po tomto zápase. FBC si s Židenicemi poradilo 6:3.

Židenice o víkendu vyzvou Olomouc a ostravské FBC

O víkendu je na programu další porce extraligových klání. Dračice v sobotu vycestují do Olomouce a v neděli se na domácím hřišti postaví Ostravě. S oběma soupeři Židenice v této sezoně prohrály, a tak jim v odvetě mají co vracet.

Ženy z víkendového extraligového restartu vytěžily 2 body

Více než tři měsíce čekaly ženy na restart Extraligy. Tým během vynucené pauzy převzal nový realizační štáb, který v úvodních dvou zápasech navíc postrádal hned několik opor. Herní přestávka i absence hráček se podepsaly na předvedené hře, a Židenice si připsaly ze dvou úvodních zápasů pouhé 2 body. V sobotu podlehly Tatranu Střešovice těsně 1:2 a alespoň částečně si spravily chuť v neděli výhrou 6:5 v prodloužení nad nováčkem z Mladé Boleslavi.