Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 205 článků.

Z dvojkola berou Židenice 3 body!

V pátek a v neděli se odehrála další kola ČEZ Extraligy žen. Židenické Dračice nastoupily proti týmům z Ostravy a Znojma. Po výpadku v první třetině v zápasu proti Ostravě padly, avšak chuť si spravily v neděli, kdy na půdě soupeře zvítězily a připsaly si důležité 3 body do tabulky.

PREVIEW | Ženy čeká FBC Ostrava a Znojmo

V rychlém sledu se odehraje 11. a 12. kolo ČEZ Extraligy žen. V pátek na Den boje za svobodu a demokracii odehrají ženy zápas proti FBC Ostrava a hned v neděli vyrazí na odvetu 1. kola do Znojma.

Ledová sprcha od Chodova

V neděli se v rámci BFA Games v Brně uskutečnilo 10. kolo ČEZ Extraligy žen, ve kterém si Chodov vyšlápl na Židenice. Ty utrpěly vysokou porážku a obdržely 17 branek.

Druhá třetina rozhodla o neúspěchu žen v zápase proti Tatranu

V neděli vyrazil ženský A-tým do Prahy na další extraligové utkání proti PSN Tatran Střešovice. Utkání se vyvíjelo dobře, Brňanky se dokonce dostaly do vedení, avšak ve druhé třetině soupeř vývoj utkání otočil ve svůj prospěch. Židenice už nestačily ztrátu dohnat a tak padly poměrem 1:4.

Juniorky nezvládly brněnské derby

O uplynulém víkendu čekal juniorky zápas v rámci 1. ligy juniorek. V sobotu nastoupily k utkání proti městskému rivalovi GC System Bulldogs Brno. Zápas dopadl jednoznačně ve prospěch domácích.

PREVIEW | Ženy vyrazí do Prahy na Tatran

Zápas 9. kola nejvyšší ženské soutěže nabídne souboj mezi 6. a 8. týmem tabulky ČEZ Extraligy žen. V neděli vyrazí ženské áčko do pražské Stodoly, kde se utká proti Tatranu Střešovice.

Ženy těsně podlehly pražským Bohemians

V neděli se odehrálo další kolo nejvyšší ženské soutěže. V něm Židenice vyzvaly na domácí půdě FbŠ Bohemians Praha. I přes to, že v zápase prohrávaly, se dokázaly dostat zpět do hry a vyrovnat. Rozhodující gól však vstřelil soupeř.