Zobrazeno 51 až 60 z celkem 205 článků.

ČEZ Extraliga žen!

S velkou novinkou přišel před pár dny Český Florbal. V již rozběhnuté sezoně se mu podařilo získat historicky prvního titulárního partnera pro ženskou Extraligu. Extraliga žen se tak mění na ČEZ Extraligu. Co tato změna znamená a jaké novinky přináší?

Cesta Pohárem Českého florbalu ženám skončila

Ve středu odehrály ženy osmifinálové pohárové utkání. Vyrazily za ním do Nehvizd na půdu Prague Tigers. O výsledku utkání muselo rozhodnout až prodloužení. V něm byl šťastnější soupeř a zajistil si tím tak postup do čtvrtfinálového kola.

První městské derby vyšlo lépe soupeřkám

Sobotní 7. kolo Extraligy žen nabídlo městské derby, ve kterém se ženský A-tým utkal s brněnským rivalem Bulldogs Brno. Atraktivní utkání pro diváky nabídlo spoustu soubojů, branek a také nervy drásající průběh. Židenice sice vstoupily do utkání lépe, ale do vítězného konce jej dotáhl soupeř.

Rozhovor s hráčkou měsíce září Zuzanou Žampachovou

Zuzana Žampachová je židenická odchovankyně a letos nastupuje do druhé sezony v ženském A-týmu. Ačkoliv je velmi mladá, v týmu se neztrácí a postupně pomáhá k výhrám svými výkony a také body. My jsme ji vyzpovídali a prozradila nám, jak hodnotí probíhající sezonu nebo jaké radosti ji dělají děti, které v Židenicích trénuje.

Napínavá bitva v Olomouci. Vezeme 3 body!

Ve sváteční čtvrtek se A-tým žen vydal do nedaleké Olomouce za dalším extraligovým kolem. Tam na ně čekal místní tým FBS Olomouc. Dvakrát v první třetině ženy prohrávaly, ale nakonec si se soupeřem poradily a vybojovaly 3 body.

PREVIEW | První výjezd ven. Hrajeme na půdě Olomouce

Ženy čeká první extraligový výjezd v nové sezoně. Vyrazí na horkou půdu FBS Olomouc a to netradičně ve všední den ve čtvrtek 28. září. Na den české státnosti tak budou Dračice bojovat o další cenné body do tabulky proti Olomouci. Zápas se odehraje v olomoucké Čajkaréně v 17:00 hodin.